our_slide

Hledáme, vymýšlíme, kreslíme, tvoříme, zkoušíme, zuříme, měníme, hrajeme si, baví nás to!

Co děláme?

Primárně navrhujeme a vyrábíme designové předměty a zařízení. Klademe důraz na kvalitu zpracování, přidanou hodnotu, originalitu a netradiční řešení. Vždy máme na zřeteli užitné vlastnosti výrobků. Našim cílem je produkce hodnotných, krásných a funkčních věcí.

Zabýváme se také zakázkovou výrobou či zakázkovými úpravami našich výrobků. Naše výrobky můžeme dodat v celé řadě barevných i tvarových variant tak, aby co nejlépe zapadly do prostředí, pro které jsou určeny. Před samotnou výrobou vše konzultujeme se zákazníkem do nejmenších detailů.

Portfolio našich služeb zahrnuje také designérské, návrhářské, grafické a vizualizační práce. Připravujeme grafické návrhy, vizualizace a 3D modely dle přání zákazníka a to včetně případné výroby prototypů.

Naše znalosti z oblasti designu, 3D modelování, elektrotechniky, informatiky, fyziky a dalších oborů v rámci tvůrčího procesu spojujeme v jedinečná a originální řešení pro uspokojení potřeb jednotlivců i firem. Naše práce nás baví a nalézáme uspokojení v bezchybném, zajímavém a užitečném výsledku.

Pokud máte představu, se kterou si nevíte rady či hledáte zcela nový způsob řešení, oslovte nás! Díky našemu kreativnímu potenciálu jsme schopni najít tu správnou odpověď.

Kdo jsme?

Mgr. Petr Kazda – manažer, leader, programátor, fantasta a geek. Vyzná se v problematice strojového učení, robotiky, genetického programování, rozpoznávání obrazu, ale také má profesionální zkušenost s vedením oddělení a řízením vývoje SW řešení. Na starost má technické aspekty produktů a obchod.

MgA. Michaela Kazdová – designér, modelář a tvůrčí duše. Dohlíží na vizuální stránku produktů. Má zkušenosti z firem jako Škoda Auto a AUDI.

banner